Majówka Aniołów

Dnia 16 maja 2014 w godz. 10:00-13:00 odbędzie się na terenie Parafii pw. Najczystszego Serca Maryi przy ul. Józefa Chłopickiego II Edycja „Majówki Aniołów”, integracyjnej imprezy dla dzieci i młodzieży o specjalnych potrzebach z Dzielnicy Praga-Południe.

Przedsięwzięcie organizowane jest przez Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego przy wsparciu osób dobrej woli z tutejszej Parafii i współpracy Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Ubiegłoroczna zabawa przyniosła wiele radości i uśmiechu na twarzach dzieci specjalnej troski, a wolontariusze biorący w niej aktywny udział odczuwali moc wzruszeń. Nie można więc zaprzestać tego, co zrodziło się z potrzeby serca i przyniosło tyle wymiernego zadowolenia.

Dlatego z serca zapraszamy do wzięcia aktywnego udziału w tym przedsięwzięciu wszystkich ludzi dobrej woli. Prosimy chętnych o włączenie się w charakterze wolontariuszy do udziału w zabawach z dziećmi, organizacji atrakcji dla uczestników i do pomocy w organizacji i działaniach wspierających. Pragniemy poinformować, że każdy uczeń o specjalnych potrzebach otrzyma na zakończenie zabawy upominek. Zwracamy się więc o podarowanie drobnych zabawek, maskotek lub innych gadżetów, które będą miłą niespodzianką dla każdego dziecka.

Pragniemy by ci, którzy potrzebują wsparcia i opieki poczuli się w swoim środowisku pełnowartościowymi jego członkami. Pragniemy, by wszyscy we wspólnej zabawie odnaleźli radość z uśmiechu innych.

Już teraz z serca dziękujemy za okazane zainteresowanie i prosimy o włączenie się w tę charytatywną akcję.

Prosimy o kontakt z panią Iwoną Kulczyk
tel. 508-389-546