Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Aktualności Podziękowania
Podziękowania

Podziękowania od rodziny Brzostowskich

Drukuj PDF

Wyrażamy ogromną wdzięczność wszystkim parafianom, siostrom zakonnym i księżom parafii Najczystszego Serca Maryi, którzy zechcieli wesprzeć nas w trudnych chwilach po pożarze naszego mieszkania i odpowiedzieli darem serca oraz udzielili konkretnej pomocy materialnej. Niech dobry Bóg wynagrodzi Wam stukrotnie wielorakimi łaskami.

Bóg zapłać!

Andrzej, Monika, Tomasz i Jakub Brzostowscy

 

Podziękowania

Drukuj PDF

Pani Magdalena Wituska przekazała na ręce ks. Proboszcza podziękowania za zbiórkę pieniędzy na operację jej syna.

 

O Klubie Sto Pociech

Drukuj PDF

Od kilku miesięcy na terenie naszej Parafii funkcjonuje Klub Sto Pociech (Bim Bam Bom wg Ali – 1,5 l.). Zajęcia odbywają się w czwartki, od 10:00 do 14:00. Dzieci uczestniczą w zajęciach manualnych (malowanie, wyklejanie, lepienie), ruchowych (równoważnia, chusta klanza, tor przeszkód) oraz w spontanicznej – bardziej lub mniej wspólnej – zabawie. W przerwie maluchy zasiadają do wspólnego posiłku, który jest punktem programu bardzo przez niektórych oczekiwanym. Smile

Dla mam, które również uczestniczą w zajęciach, tworzymy przestrzeń do uzyskania porad w kwestiach wychowawczych, wymiany poglądów i doświadczeń, uzyskania wsparcia. Stwarzamy okazję do sąsiedzkiej integracji. Jak tylko pogoda pozwala zajęcia organizujemy na terenie parafialnych ogrodów, ciesząc się wraz z dziećmi z przestrzeni i kontaktu z naturą.

Wszystkim uczestnikom gratulacje za wytrwałość i kreatywność we współtworzeniu Klubu. Szczególne podziękowania dla mamy Tymka za inspirujące pomysły oraz zaangażowanie w zorganizowanie stolików i krzesełek do naszego Klubu.

Ewa Mikus
psycholog/koordynatorka projektu

Zadanie realizowane dzięki wsparciu Miasta St. Warszawy.

Fotorelacja:

 

Podziękowanie za udział w akcji "Serce dla dzieci"

Drukuj PDF

Z radością i wielką wdzięcznością pragnę podziękować wszystkim darczyńcom parafialnej akcji "Serce dla dzieci". To dzięki Wam aż 114 dzieci z wielodzietnych i potrzebujących rodzin otrzymało wymarzone, piękne prezenty świąteczne. To Wy kochani parafianie daliście tym dzieciom promień nadziei i wiary. Wasze dary to wielkie świadectwo miłości.

Dziękuję za świąteczny dar serca!

Ks. Krzysztof Ukleja - Proboszcz

 

Podziękowanie

Drukuj PDF

Kochani Parafianie!

Pokój Chrystusa niech będzie z Wami!

Chciałbym Wam z głębi serca podziękować za Waszą troskę i za budowanie naszej wspólnoty parafialnej w wymiarze duchowym i materialnym. Bogu niech będą dzięki za tych wszystkich, którzy włączają się w życie wspólnoty poprzez uczestnictwo w niedzielnej Eucharystii, w nabożeństwach, adoracjach, w niesienie pomocy chorym i głodnym, angażują się w naszych zespołach parafialnych. Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej wiele osób odczuwa pragnienie budowania świątyni Boga, zarówno tej w sercu jak i tej materialnej przez troskę o jej piękny wygląd.

Więcej…