Strona główna Aktualności Podziękowania

Pani Magdalena Wituska przekazała na ręce ks. Proboszcza podziękowania za zbiórkę pieniędzy na operację jej syna.

O Klubie Sto Pociech

Od kilku miesięcy na terenie naszej Parafii funkcjonuje Klub Sto Pociech (Bim Bam Bom wg Ali – 1,5 l.). Zajęcia odbywają się w czwartki, od 10:00 do 14:00. Dzieci uczestniczą w zajęciach manualnych (malowanie, wyklejanie, lepienie), ruchowych (równoważnia, chusta klanza, tor przeszkód) oraz w spontanicznej – bardziej lub mniej wspólnej – zabawie. W przerwie maluchy zasiadają do wspólnego posiłku, który jest punktem programu bardzo przez niektórych oczekiwanym. Smile

Dla mam, które również uczestniczą w zajęciach, tworzymy przestrzeń do uzyskania porad w kwestiach wychowawczych, wymiany poglądów i doświadczeń, uzyskania wsparcia. Stwarzamy okazję do sąsiedzkiej integracji. Jak tylko pogoda pozwala zajęcia organizujemy na terenie parafialnych ogrodów, ciesząc się wraz z dziećmi z przestrzeni i kontaktu z naturą.

Wszystkim uczestnikom gratulacje za wytrwałość i kreatywność we współtworzeniu Klubu. Szczególne podziękowania dla mamy Tymka za inspirujące pomysły oraz zaangażowanie w zorganizowanie stolików i krzesełek do naszego Klubu.

Ewa Mikus
psycholog/koordynatorka projektu

Zadanie realizowane dzięki wsparciu Miasta St. Warszawy.

Fotorelacja:

Podziękowanie za udział w akcji "Serce dla dzieci"

Z radością i wielką wdzięcznością pragnę podziękować wszystkim darczyńcom parafialnej akcji "Serce dla dzieci". To dzięki Wam aż 114 dzieci z wielodzietnych i potrzebujących rodzin otrzymało wymarzone, piękne prezenty świąteczne. To Wy kochani parafianie daliście tym dzieciom promień nadziei i wiary. Wasze dary to wielkie świadectwo miłości.

Dziękuję za świąteczny dar serca!

Ks. Krzysztof Ukleja - Proboszcz

Kochani Parafianie!

Pokój Chrystusa niech będzie z Wami!

Chciałbym Wam z głębi serca podziękować za Waszą troskę i za budowanie naszej wspólnoty parafialnej w wymiarze duchowym i materialnym. Bogu niech będą dzięki za tych wszystkich, którzy włączają się w życie wspólnoty poprzez uczestnictwo w niedzielnej Eucharystii, w nabożeństwach, adoracjach, w niesienie pomocy chorym i głodnym, angażują się w naszych zespołach parafialnych. Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej wiele osób odczuwa pragnienie budowania świątyni Boga, zarówno tej w sercu jak i tej materialnej przez troskę o jej piękny wygląd.