Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

Nasz kościół - kościołem stacyjnym

Podczas tegorocznego Wielkiego Postu po raz pierwszy w Warszawie wierni będą mogli modlić się w kościołach stacyjnych. Po obu stronach Wisły na każdy dzień okresu wielkopostnego zostało wyznaczonych 40 kościołów.

13 lutego w Domu Arcybiskupów Warszawskich odbyła się konferencję prasowa poświęcona wielkopostnym kościołom stacyjnym w Warszawie, zorganizowana wspólnie przez biura prasowe Archidiecezji Warszawskiej i Diecezji Warszawsko-Praskiej. W konferencji wziął udział również proboszcz naszej parafii, ks. Krzysztof Ukleja.

Więcej informacji na stronie internetowej Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Wykaz kościołów stacyjnych, program ramowy i list Arcybiskupów diecezji warszawskich na Wielki Post 2015 r.