Nawiedzenie figury Św. Michała Archanioła

Warszawa, ul. Chłopickiego 2
20-22 września 2017

DZIEŃ PIERWSZY – ŚRODA 20 września 2017

17.30 – Nabożeństwo oczekiwania.
18.00 – Powitanie Figury (dzieci, dorośli, proboszcz) i Msza św. na rozpoczęcie nawiedzenia.
20.00 – Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
21.00 – Wieczór ze św. Michałem Archaniołem z rozważaniem na zakończenie dnia.

DZIEŃ DRUGI – CZWARTEK 21 września 2017

9.30 – Koronka do św. Michała Archanioła i dziewięciu chórów anielskich.
10.00 – Msza św. dla chorych i starszych z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych oraz indywidualnym błogosławieństwem z nałożeniem rąk.
15.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (Koronka do Miłosierdzia Bożego modlitwy przez przyczynę św. Michała Archanioła).
16.30 – Spotkanie dla dzieci z błogosławieństwem przy Figurze św. Michała Archanioła.
18.00 – Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem. (Mile widziany zespół odnowy w Duchu Świętym lub inny).
21.00 – Wieczór ze św. Michałem Archaniołem z rozważaniem na zakończenie dnia.

DZIEŃ TRZECI – PIĄTEK 22 września 2017

9.30 – Koronka do św. Michała Archanioła i dziewięciu chórów anielskich.
10.00 – Msza św. z Aktem Poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi, poświęcenie figury i procesja na zakończenie nawiedzenia.

Po każdej Mszy św. możliwość przyjęcia Szkaplerza św. Michała Archanioła.

Ofiary składane na tacę na Mszach świętych w czwartek i piątek są przeznaczone na rozwój kultu św. Michała Archanioła oraz na dzieła apostolskie prowadzone przez Księży Michalitów (szkoły, domy dziecka, oratoria, praca misyjna i wydawnicza, budowa kościoła św. Michała Archanioła w Mińsku na Białorusi).