Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

Podziękowanie od Anny Rosłonek

Pani Anna Rosłonek - nasza katechetka - przesłała podziękowanie.

Podziękowanie dla wszystkich Ofiarodawców za wsparcie finansowe (1% podatku i darowizna) przekazane na leczenie i rehabilitację

Na ręce Czcigodnego Księdza Proboszcza, Krzysztofa Uklei oraz Księży pracujących w Parafii Najczystszego Serca Maryi, pragnę złożyć najserdeczniejsze słowa wdzięczności i podziękowania za pomoc w zbieraniu środków finansowych na leczenie i rehabilitację.

Dziękuję bardzo wszystkim Osobom, które wpłaciły 1% podatku lub darowiznę na moje subkonto w PTSR.

Ze względów formalnych (ochrona danych osobowych) nie mogę poznać moich Darczyńców, a tym samym podziękować każdemu osobiście.
Zapewniam jednak, że moim podziękowaniem jest codzienna modlitwa w intencji wszystkich Drogich Ofiarodawców i ich Rodzin. Niech Pan Bóg obdarza Was, Kochani, potrzebnymi łaskami i hojnie wynagrodzi za wszelkie okazane mi dobro.

Szczęść Boże!
Anna Rosłonek