Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

O Klubie Sto Pociech

Drukuj PDF

Od kilku miesięcy na terenie naszej Parafii funkcjonuje Klub Sto Pociech (Bim Bam Bom wg Ali – 1,5 l.). Zajęcia odbywają się w czwartki, od 10:00 do 14:00. Dzieci uczestniczą w zajęciach manualnych (malowanie, wyklejanie, lepienie), ruchowych (równoważnia, chusta klanza, tor przeszkód) oraz w spontanicznej – bardziej lub mniej wspólnej – zabawie. W przerwie maluchy zasiadają do wspólnego posiłku, który jest punktem programu bardzo przez niektórych oczekiwanym. Smile

Dla mam, które również uczestniczą w zajęciach, tworzymy przestrzeń do uzyskania porad w kwestiach wychowawczych, wymiany poglądów i doświadczeń, uzyskania wsparcia. Stwarzamy okazję do sąsiedzkiej integracji. Jak tylko pogoda pozwala zajęcia organizujemy na terenie parafialnych ogrodów, ciesząc się wraz z dziećmi z przestrzeni i kontaktu z naturą.

Wszystkim uczestnikom gratulacje za wytrwałość i kreatywność we współtworzeniu Klubu. Szczególne podziękowania dla mamy Tymka za inspirujące pomysły oraz zaangażowanie w zorganizowanie stolików i krzesełek do naszego Klubu.

Ewa Mikus
psycholog/koordynatorka projektu

Zadanie realizowane dzięki wsparciu Miasta St. Warszawy.

Fotorelacja: