Strona główna Aktualności Zaproszenia Historia naszej parafii

Historia naszej parafii

3 lata temu w lutym 2015 r. obchodziliśmy 90-lecie erygowania naszej parafii.

Pojawiła się inicjatywa spisania / nagrania ciekawych wspomnień naszych parafian, ludzi, którzy mają albo spisane, albo może przechowują w swoich rodzinnych archiwach, w swojej pamięci wspomnienia, ciekawe historie, anegdoty związane z Grochowem, z powstaniem i historią naszej parafii. Chcielibyśmy te ulotne przecież myśli zebrać, spisać dla potomnych a może także uda się je wydać w książkowej publikacji właśnie na 100-lecie naszej parafii.

Wszystkich, którzy chcieliby się podzielić tymi archiwaliami, wspomnieniami anegdotami zapraszamy do kontaktu w kancelarii parafialnej. Także przez najbliższe wtorki w godz. od 18:00 do 19:00 będzie oczekiwał na Państwa p. dr Andrzej Sikora, który podjął się zebrania i spisania tych Waszych, Waszych bliskich, przyjaciół czy znajomych wspomnień.

Zapraszamy Was wszystkich do współpracy.