27 XII 2020 - UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ RODZINY

Drukuj
  1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Niech ta niedziela stanie się okazją do wspólnej modlitwy za nasze rodziny.
  2. W czwartek 31 stycznia ostatni Dzień Roku Pańskiego 2020. O godz. 17:30 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne i Msza Św. dziękczynna.
  3. W piątek 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, rozpoczynamy Nowy Rok Anno Domini 2021. Msze Św. jak w niedziele. Przypominamy, ze jest to pierwszy piątek miesiąca, w tym dniu można spożywać pokarmy mięsne.
  4. W tym tygodniu przypada również pierwsza sobota miesiąca – o godz. 8:00 Msza Św. wynagradzająca, następnie różaniec i adoracja do godz. 12:00.
  5. W przyszły piątek 8 stycznia o godz. 18:30 na plebanii rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego.
  6. W przyszłą niedzielę 3 stycznia o godz. 17:00 śpiewanie kolęd Jezusowi. Zapraszamy wszystkich i dzieci i młodzież i osoby grające z instrumentami. Będzie to nasze wspólne kolędowanie.
  7. W tym roku nie możemy być w waszych domach, ale za to Pan Jezus Was zaprasza do siebie do Swojego tj. naszego Domu. Czekamy na Was. Przyjdźcie…
    Już od 4 stycznia zaczynamy nasze spotkania kolędowe w kościele według ustalonego grafiku. Polecamy nasz „Głos Serca”. Tu znajdziesz terminy spotkań.
  8. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Michała Kurka. Wieczny odpoczynek racz mu  dać Panie…

 

Zawierzmy przeszłość Bożemu Miłosierdziu, swoją teraźniejszość Jego Miłości, a swoją przyszłość Opatrzności Bożej.
Życzenia szczęśliwego Nowego Roku pełnego Miłości i Pokoju
Składają duszpasterze

 

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz