15 V 2022 - V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. W naszym kościele nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30.
  2. Jutro 16 maja w poniedziałek Święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i Męczennika, patrona Polski.
  3. W środę 18 maja w dzień urodzin św. Jana Pawła II po Mszy św. wieczornej koncert poświęcony życiu i działalności św. Jana Pawła II „Totus Tuus”. Śpiewający to: Dziecięca Schola Kresy, Zespół Faustynki, Chór Totus Tuus, Grający: Orkiestra Sinfonia Nova pod dyrekcją Łukasza Wojakowskiego. Serdecznie zapraszamy.
  4. W piątek od godz. 17:00 spowiedź dla dzieci które w najbliższą sobotę o godz. 10:00 przyjmą komunię św. Grupa Siostry Faustyny.
  5. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”
  6. Dnia 27 maja w piątek o godz. 9:30 kolejna edycja Majówki Aniołów. Chętne osoby mogą przynosić ciasta, słodycze i inne prezenty dla uczestników majówki, to jest dla dzieci niepełnosprawnych, dla naszych aniołów (chodzi o tydzień po 22 maja).
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców polecamy naszym modlitwom w każdą środę w czasie nowenny do Matki Bożej.
  8. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Andrzeja Dzikowskiego i śp. Feliksę Tkaczyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…