11 IX 2022 - XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o godz. 19:00 spotkanie dla bierzmowanych.
  2. We wtorek 13 września godz. 18:00 nabożeństwo fatimskie połączone z procesją ze świecami. Po nabożeństwie spotkanie na ogrodach.
  3. W środę 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W czwartek Święto Matki Bożej Bolesnej,
  4. W przyszłą sobotę wyjazd o godz. 8:30 do Sanktuarium Św. Rodziny do Studziannej. Wyjazd do Hiszpanii 17-25 października (zmiana terminu).
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców. Dzieci przynoszą różance do poświecenia. Na stronie internetowej list do rodziców ks. proboszcza.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni. Poprzednie pokolenia budowały tę piękną świątynię, a nam przyszło zadbać o jej zewnętrzny i wewnętrzny wygląd.
  7. Tegoroczny Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Warszawy w niedzielę 18 września. O godz. 11:00 rozpoczęcie na Pl. Zamkowym.
  8. Zapraszamy na spotkania Oazy w piątki po Mszy Św. wieczornej. Przyjmujemy zapisy na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie w 2023. Zapraszamy młodzież między 15 a 35 rokiem życia. Zapisy trwają do 15 września. Szczegóły u ks. Łukasza.
  9. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Tomasza Archutowskiego i śp. Barbarę Gawryś. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…