Strona główna Ogłoszenia 30 IV 2017 - III NIEDZIELA WIELKANOCNA

30 IV 2017 - III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Rozpoczyna się miesiąc maj, podczas którego w sposób szczególny modlimy się do Matki Bożej w czasie nabożeństw majowych. W naszym kościele nabożeństwa majowe codziennie po mszy św. wieczornej, a w niedziele i w uroczystości o godz. 17:30.
  2. W poniedziałek (pierwszy miesiąca) o godz. 17:00 Różaniec za zmarłych, o godz. 18:00 Msza zbiorowa za zmarłych, po Mszy Św. nabożeństwo majowe.
  3. W środę Uroczystość Królowej Polski. Msze św. o godz. 7:00, 8:30, 9:30 i 18:00. Nabożeństwo majowe o godz. 17:30.
  4. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek po Mszy Św. o godz. 8:00 adoracja w kaplicy przez cały dzień w intencji kapłanów. W piątek Msze wotywne o godz. 8:00, 17:00 (dla dzieci) i 18:00. Spowiedź rano od godz. 7:00 i po południu od godz. 16:30. W sobotę Msza Św. wynagradzająca o godz. 8:00, następnie adoracja do godz. 12:00 w kaplicy.
  5. W piątek o godz. 18:30 konferencja przed chrztem.
  6. Zachęcamy do oglądania telewizji internetowej Salve TV oraz czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  7. Planowane są następujące wyjazdy organizowane przez parafię:
    • 21 maja wyjazd do Częstochowy na nocne czuwanie.
    • 20 maja pielgrzymka do Gietrzwałdu. Zapisy u ks. Zbigniewa.
    • Od 28 czerwca do 7 lipca wyjazd nad morze dla ministrantów i bielanek. Informacje u ks. Mariusza.
    • Na przełomie czerwca i lipca wyjazd dla młodzieży do Dębowca na Saletyńskie Dni Młodzieży. Zapisy u Ks. Jarosława.
    • W czerwcu pielgrzymka 2-dniowa do Rzeszowa i Krakowa.
  8. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania (I rok przygotowania) odbędzie się 7 maja 2017 o godz. 16:00.
  9. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Barbarę Mierzejewską i śp. Mariannę Gołda. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…