Strona główna Ogłoszenia 7 V 2017 - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

7 V 2017 - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – modlimy się o dobre powołania kapłańskie i zakonne. Dziś o godz. 17:30 nabożeństwo majowe. W dni powszednie nabożeństwa majowe po Mszy Św. wieczornej.
  2. Dziś o godz. 16:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania (I rok przygotowania).
  3. W poniedziałek Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, patrona Polski. Modlimy się za Biskupa Stanisławę Kędziorę.
  4. W środę o godz. 18:00 Msza Św. połączona z Nowenną do Matki Bożej.
  5. W środę korepetycje dla dzieci od godz. 16:30.
  6. W środę i w piątek od godz. 17:00 przyjmuje prawnik.
  7. W sobotę 13 maja 100-lecie Objawień w Fatimie. Po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją ze świecami. Zapraszamy serdecznie.
  8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów.
  9. Planowane są następujące wyjazdy organizowane przez parafię:
    • 20 maja pielgrzymka do Gietrzwałdu.
    • 21 maja o godz. 16:00 wyjazd do Częstochowy na nocne czuwanie.
    • Od 28 czerwca do 8 lipca wyjazd nad morze dla ministrantów, bielanek i scholanek. Zapisy u ks. Mariusza.
    • Od 3 lipca wyjazd dla młodzieży do Dębowca na Saletyńskie Dni Młodzieży. Zapisy u ks. Jarosława – koszt 180zł.