Strona główna Ogłoszenia 14 V 2017 - V NIEDZIELA WIELKANOCNA

14 V 2017 - V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziś V niedziela Wielkanocna. Trwamy w paschalnej radości.
    Dziś o godz. 17:30 nabożeństwo majowe. W dni powszednie nabożeństwa majowe po Mszy Św. wieczornej.
  2. W środę o godz. 18:00 Msza Św. połączona z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
    Od godz. 16:30 korepetycje dla dzieci.
  3. W piątek od 17:00 przyjmuje prawnik.
  4. W najbliższą sobotę o godz. 6:00 rano wyjazd pielgrzymki do Gietrzwałdu.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 16:30 wyjazd na nocne czuwanie do Częstochowy.
  6. Oaza rozprowadza różańce z racji 100-lecia Objawień Fatimskich. Dochód przeznaczony jest na wyjazd formacyjny.
  7. Zachęcamy do oglądania telewizji internetowej Salve TV oraz czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  8. Z radością informujemy, że troje naszych dzieci ze SP 215 zajęło 1, 2 miejsce i wyróżnienie w konkursie diecezjalnym „Tajemnicze znaki Boga w mojej parafii”. Gratulujemy!
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów.