25 VI 2017 - XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe. Ostatnie nabożeństwo czerwcowe w piątek po Mszy Św. wieczornej.
  2. W środę przypada 9 rocznica ingresu Pasterza naszej Diecezji Henryka Hosera. O godz. 11:00 w katedrze uroczysta Msza św. w intencji Arcypasterza. O godz. 18:00 Msza Św. z nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca na konserwację Bazyliki Św. Piotra na Watykanie oraz na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  4. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria jest czynna od wtorku do piątku, rano w godz. 9:00-10:00 i po południu w godz. 16:00-18:00.
  5. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  6. W I sobotę miesiąca o godz. 8:00 Msza Św. wynagradzająca, po Mszy św. różaniec i adoracja do godz. 12:00.
  7. W tygodniu zapraszamy do kaplicy na adorację Pana Jezusa – od poniedziałku do soboty w godz. 16:00-18:00.
  8. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy, że każda niedzielna Msza św. jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele – niech to będzie strój godny tego miejsca.
  9. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  10. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Michalinę Kurek. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…