2 VII 2017 - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych nie zabraknie świątyń. Tam na spotkanie z nami czeka Zbawiciel - Jezus Chrystus. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele, niech to będzie strój godny tego miejsca. Dziś nie ma nabożeństwa o godz. 17:30. Jutro z racji I poniedziałku miesiąca o godz. 17:00 Różaniec za zmarłych połączony z Mszą Św. za zmarłych o godz. 18:00.
  2. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria jest czynna rano w godz. 9:00-10:00 i po południu w godz. 16:00-18:00 od wtorku do piątku.
  3. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  4. W tygodniu zapraszamy do kaplicy na adorację Pana Jezusa od poniedziałku do soboty w godz. 16:00-18:00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek Msze Św. wotywne o godz. 8:00 i 18:00. Spowiedź rano w godz. 7:00-8:30 i po południu od godz. 17:30. O godz. 18:30 konferencja przed chrztem dla rodziców dzieci, które przyjmą chrzest.
  6. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku.
  7. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.