Strona główna Ogłoszenia 9 VII 2017 - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

9 VII 2017 - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Czas wakacji niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu wiary i nawróceniu. Temu właśnie służy niedzielna Eucharystia. Nie rezygnujmy z tego najcenniejszego spotkania z Panem Jezusem. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele, niech to będzie strój godny tego miejsca.
    Dziś nie ma nabożeństwa o godz. 17:30.
  2. W środę o godzinie 18:00 Msza Św. połączona z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek, 13 lipca comiesięczne nabożeństwo Fatimskie. Po Mszy Św. różaniec i procesja ze świecami.
  4. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria jest czynna od wtorku do piątku, rano w godz. 9:00-10:00 i po południu w godz. 16:00-18:00.
  5. Zachęcamy do oglądania telewizji internetowej Salve TV oraz czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół. W każdą środę podczas nowenny polecamy naszych ofiarodawców Panu Bogu.
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.