Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 16 VII 2017 - XV NIEDZIELA ZWYKŁA

16 VII 2017 - XV NIEDZIELA ZWYKŁA

Drukuj PDF
  1. Czas wakacji niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu wiary i nawróceniu. Temu właśnie służy niedzielna Eucharystia. Nie rezygnujmy z tego najcenniejszego spotkania z Panem Jezusem.
    Dziś nie ma nabożeństwa o godz. 17:30.
  2. W środę o godzinie 18:00 Msza Św. połączona z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Miesiąc sierpień jest miesiącem pielgrzymowania na Jasną Górę. Chętne osoby mogą zapisywać się w zakrystii lub kancelarii.
  4. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria jest czynna od wtorku do piątku rano w godz. 9:00-10:00 i po południu w godz. 16:00-18:00.
  5. W przyszłą niedzielę 23 lipca zapraszamy użytkowników wszelkich pojazdów na Mszę Św. o godz. 12:30. Bezpośrednio po Mszy Św. obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów. Modlić się też będziemy za naszych solenizantów z okazji Święta Św. Jakuba i Św. Krzysztofa. Po sumie spotkanie w ogrodach plebanii.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół. W każdą środę podczas nowenny polecamy naszych ofiarodawców Panu Bogu.
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz