Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 30 VII 2017 - XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

30 VII 2017 - XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Drukuj PDF
  1. Dziś nie ma nabożeństwa o godz. 17:30.
  2. We wtorek 1 sierpnia przypada 73 rocznica Powstania Warszawskiego. W poniedziałek, w przeddzień tradycyjnie o godz. 18:00 modlimy się za poległych podczas Powstania Warszawskiego i zmarłych po wojnie z Obwodu Praskiego.
  3. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria jest czynna rano w godz. 9:00-10:00 i po południu w godz. 16:00-18:00, od wtorku do piątku.
  4. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej, polecamy ostatni nr ”Idziemy”. Zachęcamy do oglądania telewizji internetowej Salve TV.
  5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na remont kościoła. W każdą środę podczas nowenny polecamy naszych ofiarodawców Panu Bogu.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek miesiąca i pierwsza sobota miesiąca. W piątek Msze Św. wotywne o godz. 8:00 i 18:00, spowiedź rano w godz. 7:00-8:30 i po południu od godz. 17:30. O godz. 18:30 konferencja przed chrztem dla rodziców dzieci, które przyjmą chrzest. W sobotę po Mszy św. o godz. 8:00 adoracja do godz. 12:00.
  7. W niedzielę 6 sierpnia Uroczystość Przemienienia Pańskiego. W tym dniu o godz. 6:00 z kościoła Św. Ducha przy ul. Długiej wyrusza 306 Warszawska Piesza Pielgrzymka Paulińska. W tej pielgrzymce pielgrzymuje ks. Proboszcz i serdecznie zaprasza do grupy 5, której jest przewodnikiem.
  8. Naszym parafianom udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy wspaniałych okoliczności do odnowienia sił fizycznych i zatroskania się o umocnienie duchowe przez niedzielną Eucharystię i codzienną modlitwę. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz