Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 10 IX 2017 - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

10 IX 2017 - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Drukuj PDF
  1. Dziś w parafii festyn rodzinny „Bądźmy razem”. Taca na Seminarium Duchowne.
  2. Rozpoczynamy zapisy do sakramentu bierzmowania dla młodzieży klasy III gimnazjum i starszej. Proszę się zgłaszać do ks. Jarosława w zakrystii po każdej Mszy św. niedzielnej przez cały wrzesień lub do kancelarii parafialnej w czwartki.
  3. W środę 13 września po Mszy Św. o godz. 18:00 nabożeństwo fatimskie połączone z procesją ze świecami.
  4. W czwartek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  5. W piątek 15 września o godz. 9:00 Msza Św. z udziałem Brata Elia stygmatyka z Włoch. Serdecznie zapraszamy.
  6. Nawiedzenie figury Św. Michała Archanioła w naszej parafii w dniach 20-22 września 2017. Szczegółowy program w aktualnościach.
  7. Akcja Katolicka naszej parafii, 7 października 2017, w święto Matki Bożej Różańcowej organizuje wyjazd do Kodnia wzdłuż granic naszej Ojczyzny, w ramach ogólnopolskiej akcji pod nazwą „Różaniec do granic”. Szczegóły w aktualnościach.
  8. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”. Polecamy również naszą diecezjalną telewizję internetową Salve TV.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na remont naszych schodów. Nasze ofiary to wyraz naszej troski o piękno naszej świątyni i zaangażowania na rzecz umacniania naszej parafialnej wspólnoty. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej w środę. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  10. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Elżbietę Krydzińską-Luśnię. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz