Strona główna Ogłoszenia 24 IX 2017 - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

24 IX 2017 - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców. O godz. 17:30 nabożeństwo ekspiacyjne za grzechy alkoholizmu.
  2. Przypominamy młodzieży o zapisywaniu się na katechezy do bierzmowania. Zapisy u Ks. Jarosława.
  3. W piątek rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Warszawie-Pradze. Uroczysta Msza Św. w naszej Katedrze o godz. 18:00.
  4. Grupa Ruchu Focolari zaprasza na comiesięczne spotkanie ze Słowem Życia. Odbędzie się ono w sali nr 3 na plebanii w czwartek 28 września po Mszy św. o godz. 18:00.
  5. W niedzielę 1 października rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 6:30 rano, o godz. 18:30 po wieczornej Mszy Św. Nastąpiła zmiana godziny różańca na prośbę rodziców. Dla dzieci różaniec we wtorki i czwartki o godz. 18:30, w piątek różaniec dla młodzieży o godz. 19:00. Zapraszamy do modlitwy różańcowej, którą tak bardzo umiłował Św. Jan Paweł II.
  6. W najbliższą środę 27 września rozpoczynamy bezpłatne korepetycje dla dzieci i młodzieży. Wszystkich chętnych zapraszamy do sali na plebanii na godzinę 16:30.
  7. W środy i piątki od godz. 17:00 przyjmuje bezpłatnie prawnik.
  8. Wyjazd na pielgrzymkę do Kodnia na „Różaniec do granic” dnia 7 października. Zbiórka o godz. 6:30.
  9. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy dnia 14 października.
  10. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcamy do oglądania telewizji internetowej Salve TV.
  11. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej w środę. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.
  12. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Macieja Głowackiego i śp. Ludwikę Stefanię Drzewiecką. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…