Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 8 X 2017 - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

8 X 2017 - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Drukuj PDF
  1. Dziś XVII Dzień Papieski organizowany przez Fundację Dzieło Nowe Tysiąclecia. Zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. O godz. 17:30 Nabożeństwo różańcowe. Dziś taca na Dom Św. Siostry Faustyny. Akcja katolicka zbiera podpisy w ramach Inicjatywy Obywatelskiej „Zatrzymaj aborcję”.
  2. W piątek 13 października z okazji 100 rocznicy objawień fatimskich o godz. 18:30 nabożeństwo różańcowe z procesją ze świecami.
  3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 6:30 i po Mszy Św. wieczornej o godz. 18:30. Dla dzieci z rodzicami różaniec we wtorki i czwartki o godz. 18:30, w piątek różaniec w kaplicy dla młodzieży o godz. 19:00. W niedzielę nabożeństwa różańcowe o godz. 17:30.
  4. W środę o godz. 19:00 spotkanie dla Akcji Katolickiej.
  5. W środę i w piątek od godz. 17:00 przyjmuje bezpłatnie prawnik.
  6. W sobotę o godz. 6:00 rano wyjazd pielgrzymki do Częstochowy.
  7. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie ks. diakona Jana Łaskiego, który w naszej parafii w piątki, soboty i niedziele aż do Wielkanocy będzie odbywał praktyki duszpastersko-katechetyczne. Otoczmy go naszą modlitwą i życzliwością.
  8. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”. Warto też oglądać diecezjalną telewizję internetową Salve TV.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na kościół. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej w środę. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  10. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Marię Annę Borkowską. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz