Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 15 X 2017 - XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

15 X 2017 - XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Drukuj PDF
  1. Dziś o godz. 17:30 Nabożeństwo różańcowe. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców. W przyszłą niedzielę taca na misje.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 6:30, 18:30 po Mszy Św. wieczornej. Dla dzieci z rodzicami różaniec we wtorki i czwartki o godz. 18:30, w piątek różaniec w kaplicy dla młodzieży o godz. 19:00.
  3. W środę o godz. 19:00 spotkanie dla uczestników wspólnoty Alfa.
  4. W środę i w piątek od godz. 17:00 przyjmuje bezpłatnie prawnik.
  5. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”. Warto też oglądać diecezjalną telewizję internetową Salve TV.
  6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej w środę. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  7. Zbliża się listopad – miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Naszych bliskich możemy polecać Bogu w wypominkach, które przyjmujemy dzisiaj pod chórem, a w tygodniu w kancelarii parafialnej. Zostały przygotowane specjalne kartki wspominkowe, na których możemy wpisywać imiona zmarłych.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz