Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 7 I 2018 - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

7 I 2018 - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

Drukuj PDF
  1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia. Dziś o godz. 15:00 zapraszamy wspólnoty parafialne na spotkanie opłatkowe.
    O godz. 17:00 wspólne śpiewanie kolęd – zapraszamy wszystkich i dzieci i młodzież aby kolędować małemu Jezusowi. Zabierzmy instrumenty.
  2. W środę o godz. 18:00 msza św. zbiorowa i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W środę po mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. W środę i w piątek od godz. 17:00 przyjmuje bezpłatnie prawnik.
  5. W piątek w salce na plebanii o godz. 18:30 rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 9:30 Msza Św. za śp. Ks. Eugeniusza Bączyka poprzedniego proboszcza naszej parafii w I rocznicę jego śmierci.
  7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i za miłe przyjęcie nas po kolędzie. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów. Ci, którzy nie mogli nas przyjąć po kolędzie będą mogli to uczynić ustalając indywidualnie nowy termin w zakrystii lub kancelarii najlepiej w czasie zimowych ferii.
  8. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”. Zachęcamy do oglądania internetowej TV naszej diecezji Salve TV.

Ks. Proboszcz
Krzysztof Ukleja