Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 21 I 2018 - III NIEDZIELA ZWYKŁA

21 I 2018 - III NIEDZIELA ZWYKŁA

Drukuj PDF
  1. Jutro z racji 22 dnia miesiąca o godz. 17:40 Koronka do Miłosierdzia Bożego z uczczeniem relikwii Św. Siostry Faustyny.
  2. W środę o godz. 18:00 Msza św. zbiorowa i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W najbliższy czwartek 25 stycznia w parafii Nawrócenia Św. Pawła przy ul. Kobielskiej uroczystość odpustowa.
  4. W czwartek, w naszej parafii w sali na plebanii, po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się spotkanie grupy Focolari ze Słowem Życia. Ma ono charakter otwarty – wszyscy chętni są zaproszeni.
  5. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i za miłe przyjęcie nas po kolędzie. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów.
    Ci, którzy nie mogli nas przyjąć po kolędzie będą mogli to uczynić ustalając indywidualnie nowy termin w zakrystii lub kancelarii najlepiej w czasie zimowych ferii.
  7. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. ks. prałata Wojciecha Zdziebłowskiego proboszcza parafii Św. Patryka na Gocławiu, śp. Edwarda Chrząszcza i śp. Pawła Zająca. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Proboszcz
Krzysztof Ukleja