Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 15 IV 2018 - III NIEDZIELA WIELKANOCNA

15 IV 2018 - III NIEDZIELA WIELKANOCNA

Drukuj PDF
  1. Dziś po raz trzynasty ulicami Warszawy przejdzie Marsz Świętości Życia organizowany przez Diecezję Warszawsko-Praską i Archidiecezję Warszawską.
  2. Dziś o godz. 17:00 Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. W przyszłą niedzielę 22 kwietnia o godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców.
  4. W środę o godz. 18:00 Msza Św. połączona z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Korepetycje dla dzieci od godz. 16:30.
  5. W środę i w piątek od godz. 17:00 przyjmuje prawnik.
  6. Zachęcamy do oglądania telewizji internetowej Salve TV oraz czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Dziękuję Wam kochani za zrozumienie, za każdy dar, który złożyliście na tacę, bądź indywidualnie czy przelewem. Jest to gest Waszej wielkiej życzliwości. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej w środę. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów.
  8. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Henryka Sajdaka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz