Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 22 IV 2018 - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

22 IV 2018 - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

Drukuj PDF
  1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – modlimy się o dobre powołania kapłańskie i zakonne. Dziś o godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców. O godz. 17:30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. W poniedziałek Uroczystość Św. Wojciecha – Biskupa i Męczennika, patrona Polski.
  3. W środę o godz. 18:00 Msza Św. połączona z Nowenną do Matki Bożej. Wspomnienie liturgiczne Św. Marka Ewangelisty. Dzień Imienin Bpa Marka Solarczyka.
  4. W środę i w piątek od godz. 17:00 przyjmuje prawnik.
  5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów.
  6. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Tadeusza Kasprzaka, Waldemara Ziomek, Krystynę Józefę Kabath, Hannę Barbarę Kierył. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz