Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 29 IV 2018 - V NIEDZIELA WIELKANOCNA

29 IV 2018 - V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Drukuj PDF
  1. We wtorek rozpoczyna się miesiąc maj, podczas którego w sposób szczególny modlimy się do Matki Bożej w czasie nabożeństw majowych. W naszym kościele nabożeństwa majowe codziennie po mszy św. wieczornej, a w niedziele i uroczystości o godz. 17:30.
  2. W czwartek 3 maja Uroczystość Królowej Polski. Msze św. o godz. 7:00, 8:30, 9:30 i 18:00. Nabożeństwo majowe o godz. 17:30.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek Msze wynagradzające o godz. 8:00, 17:00 (dla dzieci) i 18:00. Spowiedź rano od godz. 7:00 i po południu od godz. 16:30. O godz. 18:30 konferencja przed chrztem. O godz. 19:00 Modlitwa Uwielbienia. W sobotę Msza Św. wynagradzająca o godz. 8:00, następnie adoracja do godz. 12:00 w kaplicy.
  4. W piątek 4 maja ks. Biskup udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych wszystkim Diecezjanom oraz Gościom, którzy w tym dniu będą przebywać na terenie Diecezji warszawsko-Praskiej.
  5. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  6. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Barbarę Kadenaci i śp. Michała Barańskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz