6 V 2018 - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. W naszym kościele nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele i święta o godz. 17:30. W przyszłą niedzielę taca na Seminarium Duchowne. O godz. 17:00 Nabożeństwo fatimskie z procesją.
  2. W niedzielę 13 maja o godz. 19:00 II i III część Oratorium Sacrum Mesjasz Jerzego Fryderyka Haendla w wykonaniu Towarzystwa Śpiewaczego „Kulturalny Komorów”. Serdecznie zapraszamy.
  3. W poniedziałek (pierwszy miesiąca) o godz. 17:00 Różaniec za zmarłych, o godz. 18:00 Msza Św. zbiorowa za zmarłych.
  4. W środę o godz. 18:00 Msza św. połączona z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy Św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. W piątek od godz. 16:30 spowiedź dla dzieci które w najbliższą niedzielę o godz. 11:00 i 12:30 w dwóch grupach będą miały rocznicę I komunii św. Serdecznie zapraszamy.
  6. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy” jak również „Głos Serca” z programem nawiedzenia obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej.
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na remont krzyża. Wszystkich ofiarodawców polecamy naszym modlitwom w każdą środę w czasie nowenny do Matki Bożej.