Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 10 VI 2018 - X NIEDZIELA ZWYKŁA

10 VI 2018 - X NIEDZIELA ZWYKŁA

Drukuj PDF
  1. Dziś o godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe. W naszym kościele nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele i święta o godz. 17:30.
  2. W środę 13 czerwca o godz. 18:00 Msza św. połączona z nabożeństwem fatimskim z racji rocznicy objawień w Fatimie. Akcja Katolicka zaprasza na zebranie po zakończeniu procesji na plebanię.
  3. W najbliższą sobotę 16 czerwca o godz. 10:00 na pl. Szembeka rozpoczęcie uroczystości zakończenia peregrynacji kopii Jasnogórskiego obrazu w naszej diecezji. O godz. 11:00 uroczysta Msza Św. z udziałem biskupów z całej Polski. Serdecznie zapraszamy.
  4. W najbliższą niedzielę 17 czerwca i kolejną 24 czerwca z racji zbliżających się wyjazdów wakacyjnych po wszystkich Mszach Św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów.
  5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Dziękuję Wam kochani za zrozumienie, za każdy dar, który złożyliście na tacę, bądź indywidualnie czy przelewem. Jest to gest Waszej wielkiej życzliwości. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  6. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Janinę Maksymiuk, śp. Halinę Górniak i śp. Halinę Solnica. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz