Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 17 VI 2018 - XI NIEDZIELA ZWYKŁA

17 VI 2018 - XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Drukuj PDF
  1. Dziś o godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe. W naszym kościele nabożeństwa czerwcowe codziennie po mszy św. wieczornej, a w niedziele i święta o godz. 17:30.
  2. Dziś dzieci z grup parafialnych (bielanki, scholanki), wyjeżdżające w góry do Białego Dunajca na wczaso-rekolekcje w terminie od 23 do 30 czerwca br., będą rozprowadzać ciasteczka, prosząc o wsparcie. W czasie pobytu będą się uczyć malować ikony, modlić się i odpoczywać.
  3. W środę o godz. 18:00 Msza św. połączona z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego. Przypominamy dzieciom, młodzieży, rodzicom i wychowawcom, że każde dzieło by było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. W naszym kościele Msze Św. dziękczynne w czwartek o godz. 18:00 i w piątek o godz. 8:00 rano lub o godz. 18:00. Mamy możliwość wyboru.
  5. Dziś i w najbliższą niedzielę z racji zbliżających się wyjazdów wakacyjnych po wszystkich Mszach Św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów.
  6. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  7. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  8. Pamiętajmy o uczestnictwie w niedzielnej Mszy św. i o modlitwie. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje, życzymy dobrego wypoczynku. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele – niech to będzie strój godny tego miejsca.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz