Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 24 VI 2018 - XII NIEDZIELA ZWYKŁA

24 VI 2018 - XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Drukuj PDF
  1. Dziś o godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe. Ostatnie nabożeństwo czerwcowe w sobotę po Mszy Św. wieczornej. Dziś po każdej Mszy Św. poświęcenie samochodów.
  2. W piątek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 7:00, 7:30, 8:00 i 18:00. Taca na konserwację Bazyliki Św. Piotra na Watykanie oraz na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  3. Przypominamy, że w czasie wakacji w lipcu i sierpniu kancelaria będzie otwarta rano w godz. 9:00-10:00 i po południu w godz. 16:00-18:00 od wtorku do piątku. W niedziele wakacyjne nie będzie Mszy Św. o godz. 8:30.
  4. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  5. ​Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy, że każda niedzielna Msza św. jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele - niech to będzie strój godny tego miejsca.
  6. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na pokrycie blachą naszego kościoła. W tym tygodniu chcemy zakupić kolejne 5 ton blachy miedzianej.
  8. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Wojciecha Winnickiego i śp. Zbigniewa Krasińskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz