Strona główna Ogłoszenia 9 IX 2018 - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

9 IX 2018 - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W przyszłą niedzielę taca na Seminarium Duchowne. Zapraszamy też na godz. 16:00 na Mszę Św. dzieci przygotowujące się do I komunii św. i ich rodziców.
  2. Za dwa tygodnie, w niedzielę 23 września o godz. 16:00 na plebanii spotkanie dla młodzieży kontynuującej przygotowanie do bierzmowania u ks. Jarka.
  3. Rozpoczynamy zapisy do sakramentu bierzmowania dla uczniów klas ósmych i klas pierwszych szkoły średniej i starszych. Proszę zgłaszać się do ks. Michała w zakrystii po każdej Mszy św. niedzielnej przez cały wrzesień lub do kancelarii parafialnej we wtorki.
  4. Ks. Michał zaprasza młodzież szkolną powyżej 7 klasy szkoły podstawowej i studencką na spotkania wspólnoty młodzieżowej "Oazy" w każdy piątek po Mszy Św. wieczornej.
  5. W środę po Mszy Św. wieczornej spotkanie dla Rady Parafialnej i dla Akcji Katolickiej.
  6. W czwartek 13 września po Mszy Św. o godz. 18:00 godz. nabożeństwo fatimskie połączone z procesją ze świecami.
  7. W piątek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W tym dniu o godz. 18:30 rozpoczęcie Kursu przedmałżeńskiego.
  8. Planowana jest pielgrzymka do Częstochowy dnia 29 września. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
  9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na pokrycie blachą miedzianą naszego kościoła, poprzednie pokolenia budowały tę piękną świątynię, a nam przyszło zadbać o jej zewnętrzny i wewnętrzny wygląd. To dla nas wielkie wezwanie.
  10. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.