Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 23 IX 2018 - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

23 IX 2018 - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Drukuj PDF
  1. Dziś o godz. 16:00 spotkanie dla młodzieży kontynuującej przygotowanie do bierzmowania (grupa ks. Jarka). Przypominamy młodzieży – uczniom klas ósmych i klas pierwszych szkół średnich o zapisywaniu się do bierzmowania. Zapisy u ks. Michała. Dziś o godz. 19:00 pierwsze spotkanie z ks. Michałem.
  2. W poniedziałek, 1 października rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 6:30 rano, o godz. 18:30 po wieczornej Mszy Św. Nastąpiła zmiana godziny różańca na prośbę rodziców. Dla dzieci różaniec we wtorki i czwartki o godz. 18:30, w piątek różaniec dla młodzieży o godz. 19:00. Zapraszamy do modlitwy różańcowej, którą tak bardzo umiłował Św. Jan Paweł II.
  3. W czwartek po Mszy Św. wieczornej na plebanii Grupa Słowa Życia Ruchu Focolare zaprasza na spotkanie dzielenia się Słowem życia.
  4. Wyjazd na pielgrzymkę do Częstochowy w sobotę o godz. 6:00 rano.
  5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na pokrycie blachą miedzianą naszego kościoła. Poprzednie pokolenia budowały tę piękną świątynię, a nam przyszło zadbać o jej zewnętrzny i wewnętrzny wygląd. To dla nas wielkie wezwanie.
  6. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  7. W najbliższą środę, 26 września rozpoczynamy darmowe korepetycje dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i średnich. Czekamy na chętnych w sali na plebanii o 16:30. Zapraszamy również wszystkich chcących pomóc dzieciom w nauce.
  8. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Annę Ładowską. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz