Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 14 X 2018 - XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

14 X 2018 - XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Drukuj PDF
  1. Dziś o godz. 17:30 Nabożeństwo różańcowe. Dziś XVIII Dzień Papieski – zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, taca na Dom Św. Siostry Faustyny.
  2. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci już na godz. 10:45 na spotkanie z Madzią Buczek inicjatorką i animatorką podwórkowych kółek różańcowych.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców. W przyszłą niedzielę taca na misje. O godz. 19:00 koncert „Pieśń niepodległą tradycją narodową” w wykonaniu Towarzystwa Śpiewaczego Harfa.
  4. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 6:30 i 18:30 (po Mszy Św. wieczornej). Dla dzieci z rodzicami różaniec we wtorki i czwartki o godz. 18:30, w piątek różaniec w kaplicy dla młodzieży o godz. 19:00.
  5. W środę i w piątek od godz. 17:00 przyjmuje bezpłatnie prawnik.
  6. W środę od godz. 16:30 korepetycje dla dzieci.
  7. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  8. Planowana jest 5 dniowa pielgrzymka do Lourdes w dniach od 6 do 11 listopada br. Program na stronie internetowej.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej w środę. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  10. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Barbarę Twardowską i śp. Zofię Kosiorek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz