Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 6 I 2019 - UROCZYSTOŚĆ TRZECH KRÓLI

6 I 2019 - UROCZYSTOŚĆ TRZECH KRÓLI

Drukuj PDF
 1. Dziś obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli. Taca na misje. Dziś o godz. 15:00 spotkanie opłatkowe dla wspólnot parafialnych: Akcji Katolickiej, Rodzin Nazaretańskich, Kółek Różańcowych, Lektorów i Oazy. Serdecznie zapraszamy.
 2. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca – o godz. 17:00 różaniec z wypominkami za zmarłych i o godz. 18:00 Msza Św. zbiorowa również za naszych bliskich zmarłych.
 3. W środę po Mszy Św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
 4. W przyszły piątek o godz. 18:30 rozpoczęcie katechez przedmałżeńskich.
 5. W przyszłą niedzielę o godz. 19:00 w naszym kościele odbędzie się koncert zespołu Canti. Będą to kolędy i pastorałki od średniowiecza do aranżacji współczesnych.
 6. W przyszłą niedzielę (13 stycznia) o godz. 16:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania - II rok przygotowania, grupa ks. Jarosława.
 7. W dniach 9-15 marca 2019 roku planowana jest pielgrzymka do Lourdes i Santiago de Compostela. Program na stronie internetowej.
 8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za miłe przyjęcie nas po kolędzie i ofiary złożone na potrzeby kościoła. Wszyscy, którzy nie mogli przyjąć nas po kolędzie będą mogli zaprosić kapłana na wizytę ustalając dogodny termin kolędy w zakrystii lub kancelarii. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów.
 9. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu (7 – 12 I)
  7 I pon. Kutnowska, Szczawnicka, Zgierska, Okuniewska
  8 I wt. Komorska, Osiecka
  9 I śr. Łukowska 46-66
  10 I czw. Pustelnicka, Jarocińska, Tarnowiecka, Gdecka
  11 I pt. Mlądzka
  12 I sob. Białowieska
  Wizyty odbywają się w następujących godzinach: od poniedziałku do piątku 16:30 – 21:30, w soboty 14:00 – 21:30.
  Pełny program kolędy jest dostępny w aktualnościach.
 10. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Franciszka Rocha Sawickiego, Bożenę Księżak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz