Strona główna Ogłoszenia 13 I 2019 - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

13 I 2019 - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia.
    O godz. 16:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania - II rok przygotowania, grupa ks. Jarosława.
    O godz. 17:00 spotkanie organizacyjne dla uczestników pielgrzymki do Lourdes. Są jeszcze wolne miejsca.
    O godz. 19:00 koncert kolęd w wykonaniu zespołu Canti.
  2. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców.
  3. W środę o godz. 10:00 na plebanii spotkanie dla mam z dziećmi.
  4. W środę o godz. 18:00 Msza św. zbiorowa i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W środę i w piątek od godz. 17:00 przyjmuje bezpłatnie prawnik.
  6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i za miłe przyjęcie nas po kolędzie. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów. Ci, którzy nie mogli nas przyjąć po kolędzie będą mogli to uczynić ustalając indywidualnie nowy termin w zakrystii lub kancelarii – najlepiej w czasie zimowych ferii.
  7. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu (14 – 19 I)
    14 I pon. Filomatów, Omulewska
    15 I wt. Znicza, Gedymina, Łukiska
    16 I śr. Sztabowa, Zana, Zaliwskiego
    17 I czw. Stoczkowska, Domeyki, Zapałczana, Podhajecka, Podolska, Roztocka, Biłgorajska
    18 I pt. Ostrobramska
    19 I sob. Kordeckiego - parzyste
    Wizyty odbywają się w następujących godzinach: od poniedziałku do piątku 16:30 – 21:30, w soboty 14:00 – 21:30.
    Pełny program kolędy jest dostępny w aktualnościach.
  8. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Alinę Świątkowską. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…