Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 20 I 2019 - II NIEDZIELA ZWYKŁA

20 I 2019 - II NIEDZIELA ZWYKŁA

Drukuj PDF
 1. Dziś o godz. 16:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii Św. i ich rodziców.
 2. W środę o godz. 10:00 na plebanii spotkanie dla mam z dziećmi.
 3. W środę o godz. 18:00 Msza św. zbiorowa i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W środę i w piątek o godz. 17:00 na plebanii przyjmuje prawnik.
 5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i za miłe przyjęcie nas po kolędzie. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów. Ci, którzy nie mogli nas przyjąć po kolędzie będą mogli to uczynić ustalając indywidualnie nowy termin w zakrystii lub kancelarii – najlepiej w czasie zimowych ferii.
  W sobotę kolęda na ul. Dudziarskiej, ul. Zbrojarskiej i ul. Chłopickiego za torami rozpocznie się od godz. 10:30 rano.
 6. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu (21 – 26 I)
  21 I pon. Rusznikarska, Pokrzywnicka, Chłodnicza, Barwnicza, Załęże, Makowska, Dynowska
  22 I wt. Styrska
  23 I śr. Chłopickiego - 1-17/19 i 2-46 (do torów)
  24 I czw. Liwiecka
  25 I pt. Grochowska - parzyste 132-168
  26 I sob. Dudziarska, Zbrojarska, Chłopickiego - za torami (od 10:30 rano)
  Wizyty odbywają się w następujących godzinach: od poniedziałku do piątku 16:30 – 21:30, w soboty 14:00 – 21:30.
  Pełny program kolędy jest dostępny w aktualnościach.
 7. Do końca kwietnia wypełniając swój PIT podatkowy możemy przekazać 1% na Organizację Pożytku Publicznego. W tym roku zachęcamy do wpłacania 1% na rzecz Pani Ani Rosłonek – naszej katechetki – na leczenie w ramach programu Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego. Nr KRS: 000 008 33 56. Więcej na stronie internetowej. Najważniejsze, abyśmy skorzystali z możliwości przekazania 1% zgodnie ze swoją wolą na wybraną Organizację Pożytku Publicznego.
 8. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Małgorzatę Bielińską, śp. Krystynę Mędrkiewicz, śp. Marcina Michalaka i śp. Roberta Sałajczyka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz