Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 10 III 2019 - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

10 III 2019 - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Drukuj PDF
 1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Pamiętajmy w czasie Wielkiego Postu o nabożeństwach wiekopostnych. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:15.
  Droga Krzyżowa w piątki:
  • godz. 16:30 – dla dzieci,
  • godz. 17:30 – dla dorosłych,
  • godz. 19:00 – dla młodzieży.
  Serdecznie zapraszamy.
 2. W środę o 16:30 korepetycje. Ostatnio zgłosiło się do nas więcej dzieci i brakuje nam osób do uczenia matematyki na poziomie szkoły podstawowej. Zapraszamy chętnych do pomocy.
 3. W środę i w piątek od 17:00 przyjmuje prawnik.
 4. W środę VI rocznica wyboru papieża Franciszka. O godz. 18:45 spotkanie Akcji Katolickiej.
 5. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców.
 6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów polecamy w naszej modlitwie nowennowej w środę.
 7. Do końca kwietnia wypełniając swój PIT podatkowy możemy przekazać 1% na Organizację Pożytku Publicznego. W tym roku zachęcamy do wpłacania 1% na rzecz Pani Ani Rosłonek – naszej katechetki – na leczenie w ramach programu Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego. Nr KRS: 000 008 33 56. Więcej na stronie internetowej. Najważniejsze, abyśmy skorzystali z możliwości przekazania 1% zgodnie ze swoją wolą na wybraną Organizację Pożytku Publicznego.
 8. Bardzo serdecznie dziękujemy za liczny udział w uroczystości 188 rocznicy bitwy o Olszynkę Grochowską i za wspólny marsz do Pomnika w Alei Chwały.
 9. Pomóżmy choremu Alanowi. Więcej na stronie www.siepomaga.pl/ratujemy-alanka.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz