Strona główna Ogłoszenia 12 V 2019 - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

12 V 2019 - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – modlimy się o dobre powołania kapłańskie i zakonne. Dziś o godz. 17:30 nabożeństwo majowe. W dni powszednie nabożeństwa majowe po Mszy Św. wieczornej. Taca na Seminarium.
  2. Dziś o godz. 16:30 wyjazd pielgrzymki na czuwanie nocne do Częstochowy.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców.
  4. [Korekta] W przyszłą niedzielę (19 maja) o godz. 19:00 koncert „Dei Gloria in Polonia – w Polskiej Ziemi Bogu Chwała” w wykonaniu Towarzystwa Śpiewaczego „Kulturalny Komorów”.
  5. W poniedziałek 13 maja rocznica Objawień Fatimskich. Po Mszy Św. o godz. 18:00 Różaniec Fatimski z procesją ze świecami.
  6. W środę o godz. 18:00 Msza Św. połączona z Nowenną do Matki Bożej. Korepetycje dla dzieci od godz. 16:30.
  7. W środę i w piątek od godz. 17:00 przyjmuje prawnik.
  8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów.