19 V 2019 - V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. W naszym kościele nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele i święta o godz. 17:30.
  2. Dziś o godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców.
  3. Dziś o godz. 19:00 koncert „Dei Gloria in Polonia – w Polskiej Ziemi Bogu Chwała” w wykonaniu Towarzystwa Śpiewaczego „Kulturalny Komorów”. Serdecznie zapraszamy.
  4. W środę o godz. 18:00 Msza św. połączona z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W piątek od godz. 16:00 spowiedź dla dzieci, które w najbliższą niedzielę będą miały rocznicę I komunii św.
    Rocznica odbędzie się w dwóch grupach:
    • godz. 9:30 grupa Siostry Cyryli (SP 215, SP 374), próba – 20 maja o godz. 16:30,
    • godz. 11:00 grupa Siostry Łukaszy (SP P246, SP 141, SP 163), próba – 20 maja o godz. 19:00.
  6. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  7. Zapraszamy młodych na wyjazd do Lednicy. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy u ks. Michała i Siostry Urszuli.
  8. Franciszkański Zakon Świeckich przy naszej parafii organizuje w dniach 14-16 czerwca pielgrzymkę do sanktuarium we Włocławku, Skępe i Obór. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce mającej charakter rekolekcji w drodze. Szczegóły można poznać na tablicy ogłoszeń i pod telefonem 609-046-690.
  9. Dnia 24 maja w piątek o godz. 9:30 VII edycja Majówki Aniołów. Chętne osoby mogą przynosić ciasta, słodycze i inne prezenty dla uczestników majówki – to jest dla dzieci niepełnosprawnych, dla naszych aniołów.
  10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, szczególnie na zakup desek modrzewiowych na pokrycie dachu i na remont naszych dzwonów. Koszt tych inwestycji to kwota 50 000 PLN. Wszystkich ofiarodawców polecamy naszym modlitwom w każdą środę w czasie nowenny do Matki Bożej.