7 VII 2019 - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele, niech to będzie strój godny tego miejsca. Dziś o godz. 17:30 nabożeństwa adoracyjne.
  2. W sobotę 13 lipca o godz. 18:00 Msza Św. i nabożeństwo fatimskie z procesją ze świecami.
  3. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria jest czynna rano w godz. 9:00-10:00 i po południu w godz. 16:00 -18:00 od wtorku do piątku. W niedziele podczas wakacji nie ma Mszy Św. o godz. 8:30.
  4. Od poniedziałku do czwartku w godz. od 9:00 do 15:00 zapraszamy chętne osoby do porządkowania naszej biblioteki parafialnej.
  5. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”. Gazety są wyłożone na stoliku pod chórem.
  6. Akcja Katolicka organizuje 14 lipca 2019 wyjazd do Częstochowy na nabożeństwo ekspiacyjne. Zapisy w zakrystii.
  7. W dniach 24-28 września planowana jest pielgrzymka do Lourdes. Zapisy w zakrystii. Program na stronie internetowej i w gablocie.
  8. Polecamy w aktualnościach zdjęcia naszego kościoła z drona.
  9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na pokrycie blachą miedzianą naszego kościoła, poprzednie pokolenia budowały tę piękną świątynię, a nam przyszło zadbać o jej zewnętrzny i wewnętrzny wygląd.
  10. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.