Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

4 VIII 2019 - XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś o godz. 17:00 nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  2. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca. O godz. 17:00 Różaniec za zmarłych, o godz. 18:00 Msza Św. za zmarłych.
  3. Łączymy się z pielgrzymującymi na Jasną Górę. Wspólnie wierni tradycji naszych Ojców, zanosimy do Matki Bożej Królowej Polski wszystkie nasze sprawy narodowe, rodzinne i osobiste.
  4. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  5. Od przyszłej niedzieli rusza „Tornister Pełen Uśmiechów”. Chętne osoby mogą zgłaszać swój udział w akcji i pobrać puste tornistry w zakrystii po każdej Mszy Św. lub przynosić przybory szkolne do kosza.
  6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na remont naszej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej w środę. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  7. Naszym parafianom udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy wspaniałych okoliczności do odnowienia sił fizycznych i zatroskania się o umocnienie duchowe przez niedzielną Eucharystię i codzienną modlitwę.
  8. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Jana Fabrycy. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz