Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

29 IX 2019 - XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W przyszłą niedzielę o godz.19:00 pierwsze spotkanie dla młodzieży, która rozpoczyna swoje przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. 
  2. W środę 1 października rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 6:30 rano, o godz. 18:30 po wieczornej Mszy Św. Dla dzieci różaniec we wtorki i czwartki o godz. 18:30, w piątek różaniec dla młodzieży o godz. 19:00. Zapraszamy do modlitwy różańcowej, którą tak bardzo umiłował Św. Jan Paweł II.
  3. W środę i w piątek od godz. 17:00 przyjmuje bezpłatnie prawnik.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek adoracja w kościele przez cały dzień w intencji o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek Msze Św. wynagradzające o godz. 8:00, 17:00 dla dzieci i 18:00. Spowiedź rano w godz. 7:00-8:30 i po południu w godz.16:30-19:00. W piątek o godz. 18:30 konferencja przed chrztem. O godz. 19:00 po różańcu Modlitwa Uwielbienia. W sobotę o godz. 8:00 Msza Św. wynagradzająca, po Mszy Św. różaniec i adoracja do godz. 12:00.
  5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na pokrycie blachą miedzianą naszej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej w środę. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz