Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

12 I 2020 - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia.
  2. We wtorek 12 stycznia po Mszy wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. W środę o godz. 18:00 Msza św. zbiorowa i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 15:00 w kościele Św. Ducha na Starówce spotkanie opłatkowe dla grupy 5.
  5. W niedzielę 26 stycznia o godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców, a o godz. 17:00 spotkanie organizacyjne dla uczestników wyjazdu do Sankt Petersburga i Estonii.
  6. Zapraszamy na próbę Zespołu śpiewającego na mszy niedzielnej o godzinie 9:30 w najbliższy piątek o 19:30 w sali na plebanii. 
  7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i za miłe przyjęcie nas po kolędzie. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów. Ci, którzy nie mogli nas przyjąć po kolędzie będą mogli to uczynić ustalając indywidualnie nowy termin w zakrystii lub kancelarii najlepiej w czasie zimowych ferii.
  8. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Alinę Wiland i śp. Sławomira Ramela. Polecajmy śp. ks. prałata Eugeniusza Bączyka, którego 3 rocznicę śmierci wspominamy we wtorek 14 stycznia. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz