26 I 2020 - III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców. O godz. 17:00 spotkanie dla wyjeżdżających do Estonii, Łotwy i Sankt Petersburga. O godz. 18:00 Msza Św. z udziałem kandydatów do bierzmowania, po Mszy Św. spotkanie na plebanii.
  2. W przyszłą niedzielę Święto Matki Bożej Gromnicznej. W zakrystii są do nabycia gromnice.
  3. W środę o godz. 18:00 Msza św. zbiorowa i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W każdą sobotę o godz. 11:00 w salce nad zakrystią spotkanie dla bielanek. W najbliższą sobotę od godz. 16:30 do 20:00 bal karnawałowy dla bielanek, scholanek i ministrantów. Zapraszamy.
  5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i za miłe przyjęcie nas po kolędzie. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów.
    Ci, którzy nie mogli nas przyjąć po kolędzie będą mogli to uczynić ustalając indywidualnie nowy termin w zakrystii lub kancelarii najlepiej w czasie zimowych ferii.
  6. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  7. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Piotra Sawickiego i śp. Zofię Seredyńską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…