Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

14 VI 2020 - XI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś o godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną. Codziennie do czwartku włącznie o godz. 17:30 Nieszpory i procesja eucharystyczna. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, a po procesji poświęcenie wianków.
  2. W niedziele 21 i 28 czerwca po każdej Mszy Św. poświęcenie samochodów i innych pojazdów.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu z racji na uroczystość nie ma postu. Uroczysta Msza św. o godz. 18:00.
  4. W sobotę w naszej parafii będziemy obchodzić doroczną Uroczystość Najczystszego Serca Maryi – odpust parafialny. O godz. 10:00 i 12:00 I komunia św. dzieci. Uroczysta Msza św. o godz. 18:00. Zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe, Wspólnoty – obecność jest znakiem przynależności do parafii, wyrazem naszej wspólnoty z Maryją, która jest naszą patronką. Podczas Mszy Św. nastąpi zawierzenie Maryi nas wszystkich.
  5. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”, który można nabyć przy stoliku pod chórem.
  6. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  7. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Irenę Witte. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz