Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

21 VI 2020 - XII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś i w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św. poświęcenie aut. Dziś taca połączona jest ze zbiórką do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:30.
  2. W poniedziałek z racji 22 dnia miesiąca o godz. 17:30 koronka do Miłosierdzia Bożego połączona z nabożeństwem czerwcowym i modlitwą za wstawiennictwem Św. Rity.
  3. W środę 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Msze Św. o godz. 7:00, 7:30, 8:00 i 18:00.
  4. W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego. Przypominamy dzieciom, młodzieży, rodzicom i wychowawcom, że każde dzieło by było dobrze zakończone powinno być ofiarowane Panu Bogu. W naszym kościele Msze Św. dziękczynne w czwartek o godz. 18:00 i w piątek o godz. 8:00 i 18:00. Mamy możliwość wyboru.
  5. W czasie wakacji kancelaria będzie czynna rano od godz. 9:00 do 10:00 i w godzinach popołudniowych bez zmian w godz. 16:00-18:00.
  6. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów. Pamiętajmy o uczestnictwie w niedzielnej Mszy św. i o modlitwie. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje, życzymy dobrego wypoczynku. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele – niech to będzie strój godny tego miejsca.
  7. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Tadeusza Kozyrę i śp. Andrzeja Najberga. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz