12 VII 2020 - XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Czas wakacji niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu wiary i nawróceniu. Temu właśnie służy niedzielna Eucharystia. Nie rezygnujmy z tego najcenniejszego spotkania z Panem Jezusem. Dziś nie ma nabożeństwa o godz. 17:30.
  2. W poniedziałek 13 lipca o godz. 18:00 Msza Św. i nabożeństwo fatimskie z procesją ze świecami.
  3. W środę o godz. 18:00 Msza Św. połączona z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej.
  4. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria jest czynna od wtorku do piątku rano w godz. 9:00-10:00 i po południu w godz. 16:00-18:00. W czasie wakacji w niedziele nie ma Mszy Św. o godz. 8:30.
  5. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”. Gazety są wyłożone na stoliku pod chórem.
  6. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  7. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Stefanię Krejckant, śp. Krzysztofa Radziwonka i śp. Teresę Piecyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…