Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

19 VII 2020 - XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Przed nami kolejny tydzień wakacji - niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu wiary i nawróceniu. Temu właśnie służy niedzielna Eucharystia. Nie rezygnujmy z tego najcenniejszego spotkania z Panem Jezusem. Dziś nie ma nabożeństwa o godz. 17:30.
  2. W przyszłą niedzielę, 26 lipca zapraszamy użytkowników wszelkich pojazdów na Mszę Św. o godz. 12:30. Bezpośrednio po Mszy Św. obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów. Modlić się też będziemy za naszych solenizantów z okazji Święta Św. Jakuba i Św. Krzysztofa. W tym roku z powodu pandemii nie będzie spotkania w ogrodach parafialnych.
  3. W środę o godz. 18:00 Msza Św. połączona z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym dniu przypada wspomnienie Św. Marii Magdaleny. O godz. 17:40 Koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwy za wstawiennictwem Św. Rity.
  4. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria jest czynna rano w godz. 9:00-10:00 i po południu w godz. 16:00-18:00 od wtorku do piątku. W czasie wakacji w niedziele nie ma Mszy Św. o godz. 8:30.
  5. Zachęcamy do czytania tygodnika  „Idziemy”.
  6. Przy głównym wejściu do kościoła i przy wejściu od strony zakrystii znajdują się bezdotykowe automaty do dezynfekcji rąk. Korzystajmy z tych urządzeń w ramach bezpieczeństwa sanitarnego.
  7. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  8. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Danutę Kazimierę Zaklika. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz