13 IX 2020 - XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś taca na Seminarium Duchowne. Z racji 13 dnia miesiąca po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo fatimskie połączone z procesją ze świecami.
  2. W przyszłą niedzielę, 20 września przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. W tym dniu po Mszach Świętych będzie prowadzona przed kościołem kwesta na rzecz Radia Warszawa – naszej diecezjalnej stacji radiowej, która nadaje na częstotliwości 106,2 FM.
  3. W dniach 14, 15 i 16 września w naszej parafii doroczne 40-godzinne nabożeństwo. Adoracja przez cały dzień w kaplicy. Znajdźmy czas na osobistą adorację.
  4. Zapraszamy wszystkich chłopców chętnych do bycia ministrantami w każdą sobotę na zbiórkę o godz. 10:00. Spotkanie dla bielanek i kandydatek w sobotę o godz. 11:00. Chętnych do scholi zapraszamy w niedziele na godz. 10:00.
  5. Obecna grupa kandydatów do bierzmowania ma najbliższe spotkanie w niedzielę 20 września o godz. 19:00 na plebanii.
  6. Rozpoczyna się nabór do nowej grupy dla kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy uczniów klas 8 i starszych do zgłaszania się u ks. Michała. Wkrótce będzie pierwsze spotkanie organizacyjne (koniec września/początek października).
  7. Ks. Michał zaprasza młodzież szkolną powyżej 7 klasy szkoły podstawowej i studencką na spotkania wspólnoty młodzieżowej oazy w każdy poniedziałek po Mszy Św. wieczornej.
  8. W poniedziałek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  9. Informacje na temat rocznicy i I komunii św. w liście ks. Proboszcza.
  10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni. Poprzednie pokolenia budowały tę piękną świątynię, a nam przyszło zadbać o jej zewnętrzny i wewnętrzny wygląd.
  11. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Jana Pszkit, śp. Zofię Perkowską, śp. Janinę Księżopolską i śp. Lucjana Zapała. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…